Kantorymapa.pl
Narzędzie · NBP 212/A/NBP/2026 · 30 października 2026

Kalkulator walut. 30+ walut, jeden klik.

Przelicz dowolną kwotę między walutami świata po aktualnym średnim kursie NBP. Wpisz wartość po dowolnej stronie, a drugie pole policzy się automatycznie.

MamEUR
OtrzymamPLN
NBP212/A/NBP/202630 października 20261 euro = 4,3955 złotych

Wszystkie kursy NBP — tabela A

32 walut
KodNazwa1 jednostka = PLN1 PLN = waluta
THBbat (Tajlandia)0,11658,5837
USDdolar amerykański3,92510,2548
AUDdolar australijski2,75980,3623
HKDdolar Hongkongu0,50031,9988
CADdolar kanadyjski2,81200,3556
NZDdolar nowozelandzki2,21550,4514
SGDdolar singapurski3,07320,3254
EUReuro4,39550,2275
HUFforint (Węgry)0,012083,2154
CHFfrank szwajcarski4,77950,2092
GBPfunt szterling5,27010,1897
UAHhrywna (Ukraina)0,086511,5607
JPYjen (Japonia)0,025040,0753
CZKkorona czeska0,18075,5340
DKKkorona duńska0,58811,7004
ISKkorona islandzka0,032330,9406
NOKkorona norweska0,42672,3436
SEKkorona szwedzka0,39992,5006
RONlej rumuński0,82271,2155
TRYlira turecka0,078512,7389
ILSnowy izraelski szekel1,25890,7943
CLPpeso chilijskie0,0040251,1301
PHPpeso filipińskie0,061716,2075
MXNpeso meksykańskie0,20804,8077
ZARrand (Republika Południowej Afryki)0,23594,2391
BRLreal (Brazylia)0,72941,3710
MYRringgit (Malezja)0,96751,0336
IDRrupia indonezyjska0,00024617,6579
INRrupia indyjska0,041324,1914
KRWwon południowokoreański0,0029340,1361
CNYyuan renminbi (Chiny)0,59001,6949
XDRSDR (MFW)5,34150,1872

Tabela A kursów średnich Narodowego Banku Polskiego. Publikowana raz dziennie w dni robocze, około 11:45.